Deși planurile se fac la începutul unui an, luna decembrie vine cu o oportunitate atât pentru Liceul Teologic Adventist “Ștefan Demetrescu”, dar și pentru cei apropiați liceului nostru, care dețin firme plătitoare de impozit.

Până la 31 decembrie 2022 puteți direcționa 20% din impozitul pe profit catre Asociația de părinți a liceului! Contribuția dumneavoastră va ajuta la dezvoltarea liceului în ceea ce privește baza materială și nu numai, susținându-se astfel creșterea elevilor noștri!

Acest tip de sponsorizare nu presupune alte cheltuieli suplimentare și nu afectează profitul net al companiei dumneavoastră! Este o oportunitate atăt pentru liceul nostru, dar și pentru dumneavoastră, ca și antreprenor, de a deveni un colaborator și un susținător al educației adventiste, fără să vă coste nimic!

Dacă vrei să contribui financiar o poți face, depunând în contul:

Asociația Parentibus Alumnorum
RO03 RNCB 0074 1628 5661 0001
C.I.F. ( cod de înregistrare  fiscala)
39015953

Vă mulțumim pentru implicare!

Call Now Button