Din toamna viitoare ne mărim echipa!

Avem marea bucurie să anunțăm că începând cu anul școlar 2024-2025 vom deschide noi niveluri de învățământ după cum urmează:

  • Nivel primar: clasa pregătitoare;
  • Nivel gimnazial: clasa a V-a;
  • Nivel liceal: clasa a IX-a, filiera teoretică, profil real, specializarea științele naturii;
  • Nivel profesional – dual, specializarea electrician constructor;

Astfel, din toamna viitoare ne mărim echipa, atât cu personal didactic, cât și cu personal didactic auxiliar. Și pentru că dorim să ne facem planuri din timp, te invităm să faci parte din echipa noastră completând formularul de mai jos:

 

 

Pentru detalii legate de o posibilă colaborare, puteți lua legătura cu directorul Liceului Teologic Adventist „Ștefan Demetrescu”, domnul profesor Laurențiu-Cătălin Prună, la numărul de telefon 0761650274.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button